AKCJA CHARYTATYWNA


KONKURS PLASTYCZNY


KONKURS FOTOGRAFICZNY


FOTOREPORTAŻ Z WYDARZNIA


Leroy Merlin Częstochowa


Hipermarket budowlano-dekoracyjny
LEROY MERLIN w Poczesnej koło Częstochowy.

W dniu 7 listopada 2007r. odbyła się oficjalna konferencja prasowa oraz bankiet dla Vipów poprzedzająca otwarcie hipermarketu budowlano-dekoracyjnego Leroy Merlin w Częstochowie.

Hipermarket został otwarty dla klientów 8 listopada o godz. 8 rano.

Klientów zapraszaliśmy w czwartek 8 listopada już od 8.00 rano. Oprócz bogatego programu atrakcji dla całych rodzin z dziećmi, przygotowaliśmy przed otwarciem przy ścisłej współpracy z Urzędem Gminy i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Poczesnej. realizację 2 konkursów pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy:
Konkurs plastyczny dla dzieci do 12 lat "Mój wymarzony dom z Leroy Merlin".
oraz konkurs fotograficzny dla dorosłych:
"Ładny Dom - Majsterkowanie i Metamorfozy z Leroy Merlin".

Nad kampanią wprowadzająca Leroy Merlin na nasz lokalny rynek czuwała agencja marketingowa Strategia.FM zaangażowana w propagowanie wszelkich działań społecznych, marketing terytorialny na rzecz promocji i rozwoju regionu oraz animowanie współpracy partnerów lokalnych.
W związku z przygotowaniami do otwarcia Sklepu Leroy Merlin na terenie Gminy Poczesna koło Częstochowy stworzyła projekt współpracy marketu z lokalnymi władzami samorządowymi, przedstawicielami świata kultury, sztuki i sportu oraz mediami.

"W ramach działań Public Relations rozpoczęte zostały działania w ramach zintegrowanej kampanii promocyjnej, w czasie której zostaną przeprowadzone m.in. konkursy prasowe na łamach gazet lokalnych w Częstochowie. Akcentowane jest zaangażowanie Leroy Merlin w polepszanie warunków życia mieszkańców i dbałość o wystrój wnętrz połączone z ideą upiększania swojego miejsca zamieszkania, które jest to pragnieniem wszystkich ludzi. Działania te poprzez współprace z lokalnymi instytucjami łączy z promocją regionu oraz zaangażowaniem w promowanie postawy wrażliwości społecznej przy współpracy z Urzędem Gminy w Poczesnej oraz Starostwem Powiatowym w Częstochowie" - Mówi Agnieszka Bednarczyk, dyrektor naczelny Strategia.FM.

Leroy Merlin angażuje się w pomoc potrzebującym, dlatego otwarcie sklepu połączyliśmy z działaniami wspieranej od lat Fundacji Habitat of Humanity, której misja przyświeca idei "Świat, w którym każdy ma dach nad głową" ze szczytnym celem na rzecz pomocy rodzinom z terenu powiatu częstochowskiego, które straciły domy podczas letnich huraganów i gradobicia.
Na ten cel Fundacja Habitat przy współpracy z Leroy Merlin przeznaczyła złotówkę od każdego paragonu z zakupów realizowanych w dniach hucznego otwarcia sklepu dla klientów tj. 8, 9 i 10 listopada 2007 roku. Zebrano kwote ponad 7 000 PLN.

Nie tylko oferowaliśmy klientom mnóstwo atrakcyjnych promocji, ale również konkursy, nagrody, animacje, licytacje atrakcyjnych produktów, które poprowadził przez trzy dni Irek Bieleninik, oraz poczęstunek dla klientów i bogaty program artystyczny.
W programie m.in. zabawa z bajkowymi postaciami takimi jak Czerwony Kapturek i Harry Potter, szczudlarze. Z inicjaty Starostwa Powiatowego w Częstochowie odbył się występ autorski dzieci z domu dziecka we Wrzosowej. Z inicjatywy Urzędu Gminy Poczesna wystąpił wielokrotnie nagradzany zespoł "Wrzosowianie".Program szczegółowy Wydarzenia ...| Poczesna | Gmina Poczesna | Powiat częstochowski | Częstochowa | Jasna Góra | Dom Dziecka we Wrzosowej | Jerzy Kędziora | Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie | Zespoły tańca estradowego "Takt" i "Błysk" | Klub Tańca Towarzyskiego "Sukces" | Zespół Folklorystyczny "Wrzosowianie" | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Poczesnej | Podczęstochowska Strefa Aktywności Gospodarczej (PSAG) |
wstecz|w góre